Oferta pracy

Scrum Master

Unity Group

umowa o pracę
9 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
75,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

O projekcie

Kontynuując wieloletnią współpracę z klientem, jednym z największych sprzedawców branży budowlanej, stawiamy kolejny zespół do dekompozycji monolitu. Monolit ten powstawał, naszymi siłami, przez 11 lat, a teraz nadszedł czas na jego rozbicie na mikroserwisy. Mamy już trzy zespoły Java Developerów, którzy w pocie czoła, z młotkami i dłutami, kują bezlitosny kamień monolitu. W projekcie znajdziesz również zespół utrzymaniowy, testerski oraz Architekta, Project Managera i Analityka. Czy podejmiesz się wyzwania i pomożesz rozłupać taski tak aby całemu zespołowi udało się osiągnąć wyznaczony cel?

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie metodyki Scrum do projektu

  • Organizacja i moderowanie spotkań zespołu

  • Wspieranie współpracy, samoorganizacji w zespole

  • Reagowanie na pojawiające się przeszkody ograniczające pracę zespołu

  • Promowanie i wspieranie praktyk Agile w organizacji

  • Zapewnienie koordynacji między zespołami

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera

  • Doświadczenie we wdrażaniu zwinnych podejść, w tym Scruma (mile widziane doświadczenie z LeSS lub innym framework do skalowania Scruma)

  • Umiejętność wsparcia Product Ownera w maksymalizowaniu wartości dostarczanego produktu

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość metodyk zwinnych

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat procesu wytwarzania oprogramowania

  • Podejście oparte na współpracy przy podejmowaniu decyzji

  • Otwartość, komunikatywność i chęć dzielenia się wiedzą

  • Zdolności analityczne

  • Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence

Mile widziane

  • Certyfikat Professional Scrum Master (a jeśli go nie masz to będziemy zachęcali do certyfikacji)

  • Doświadczenie w prowadzenia szkoleń i warsztatów w zakresie Scrum i zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

1,5 h spotkanie rekrutacyjne

Jeśli w którymś z kryteriów masz wątpliwości – nie wahaj się aplikować, potrafimy rozpoznać i rozwijać osoby z potencjałem!

Unity Group

Dołącz do Uteam!

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej.

Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych. W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni!

To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście.

Przewiń do profilu firmy