Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Scrum Master

LERTA

umowa o pracę
8 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 50015 500 netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • Agile

  • Trello

O projekcie

W Lerta wiemy jak ważne jest dbanie o środowisko, klimat i zasoby planety, dlatego wychodzimy naprzeciw tym wyzwaniom dostarczając rozwiązań zmniejszających smog i zwiększających produkcję czystej energii oraz tworząc systemy maksymalizujące efektywność energetyczną i zmniejszające zapotrzebowanie na energię.

Szukamy osoby, która podziela nasze wartości i jako Scrum Master dołączy do zespołu rozwijającego system zarządzania energią.

W tej roli będziesz mógł/ła zademonstrować swoją wiedzę na temat metodologii Agile zapewniając stabilny ekosystem pracy-wspierając zespół w definiowaniu zadań i podejmowaniu decyzji, dopasowywaniu trybu pracy do aktualnych potrzeb oraz zapewniając wysoką jakość komunikacji.

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie procesem wytwarzania oprogramowania w metodyce agile/scrum,

  • organizacja planowania sprintów, codziennych stand-upów oraz innych rytuałów,

  • zbieranie wymagań odnośnie funkcji systemu,

  • przygotowywania zadań dla zespołu,

  • dbanie o odpowiednie tempo prac,

  • rozwiązywanie bieżących problemów w zespole,

  • raportowanie wyników prac zespołu.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Master (lub podobnym),

  • praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami Agile,

  • doświadczenie w pracy z zespołami programistów web,

  • umiejętność zbierania wymagań,

  • umiejętność definiowania zadań na podstawie wymagań biznesowych,

  • doświadczenie w pracy z zespołami zdalnymi,

  • umiejętność dostosowania procesu do realiów firmy i zespołu.

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z zespołami hardware i/lub Data Science,

  • techniczne rozumienie zagadnień programistycznych (ze szczególnym uwzględnieniem przetwarzania danych strumieniowych oraz architektury mikroserwisowej)

  • dobra znajomość Trello,

  • doświadczenie w złożonych projektach.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • płaską strukturę z niekorporacyjną atmosferą pracy

  • brak open space (3-5 osobowe pokoje)

  • laptop do pracy i użytku prywatnego

  • praca w zespole z międzynarodowym doświadczeniem

  • wewnętrzne szkolenia

  • wyjścia integracyjne

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • indywidualne lekcje języka angielskiego

LERTA

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską firmą w DNA, której jest szukanie efektywności ekonomicznej i energetycznej. Od 6 lat zapewniamy firmom najwyższej klasy produkty i usługi energetyczne oparte na Wirtualnej Elektrowni, między innymi instalacje fotowoltaiczne.

Lerta znalazła się w TOP 5 światowych rozwiązań energetycznych, a firma została uznana przez ekspertów z Doliny Krzemowej za jedną z 30 najlepszych firm technologicznych na świecie w sektorze energetycznym. Swoim doświadczeniem i kapitałem wspiera nas Photon Energy, globalny gracz na rynku fotowoltaiki.

Przewiń do profilu firmy