Oferta pracy

Scrum Master

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

  • Do Dysa 9, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Do Dysa 9

Lublin

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku Scrum Mastera w zespole wytwarzającym oprogramowanie klasy HIS,

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesu,

  • aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju zespołu,

  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu koncepcji i wdrażaniu rozwiązań,

  • rozwiązywanie problemów i dbanie o komunikację w zespole

  • promowanie Agile w codziennej pracy z zespołem

Nasze wymagania

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy z zespołem w zwinnym projekcie

  • kreatywność i nastawienie na pracę zespołową,

  • chęć ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji

  • znajomość metodyk Agile

  • kompetencje w zakresie komunikacji, umiejętność słuchania i przekazywania feedbacku

Mile widziane

  • znajomość stosu technologicznego JAVY EE (JPA, Hibernate, Spring, EJB, JMS, Tomcat, JBoss, etc ...)

  • znajomość JIRY i innych narzędzi Atlassian

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej organizacji

  • pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania,

  • wzajemnego szacunku oraz pomocy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise

  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników, konferencje

  • pracę zgodnie z metodykami zwinnymi

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • karnetu sportowego, ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenie grupowe,

  • lektoraty językowe, wyjazdy integracyjne)

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Ponieważ jesteśmy pionierami w dziedzinie cyfrowego zdrowia nasze serce bije dla rozwoju i wdrażania nowych technologii. Aby wejść na kolejny poziom rozwoju e-zdrowia, poszukujemy kreatywnych osób, które cenią sobie pracę z różnorodnymi technologiami i rozwój zawodowy.

Przewiń do profilu firmy