Oferta pracy

Scrum Master

BURY Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów natury organizacyjnej

  • Dzielenie się wiedzą na temat samoorganizacji w zespole

  • Przejmowanie zadań nietechnicznych, które ułatwiają pracę zespołu

  • Udzielanie porad dotyczących współpracy pomiędzy środowiskiem związanym z projektem a zespołem

  • Pomoc w zarządzaniu Product Backlog (np. poprzez znalezienie i zaproponowanie skutecznych technik zarządzania)

  • Wyjaśnienie konieczności jasnego i przejrzystego Product Backlog

  • Zapewnienie jednolitego rozumienia zagadnień przez wszystkie jednostki procesu produkcyjnego

  • Przeprowadzanie spotkań projektowych zgodnie z metodologią Scrum

  • Planowanie sposobu wdrażania Scrum w organizacji

  • Zrozumienie i zarządzanie Scrum

  • Zwiększenie produktywności zespołów Scrum

  • Współpraca z innymi Scrum Master

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego/niemieckiego, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kino

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 16.07.2022

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy