Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Scrum Master

4PL IT Solutions Sp. z o.o./ część 4PL Central Station Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Nasze flagowe oprogramowanie Optilo, zapewniło nam miejsce w czołówce 10 najlepszych firm europejskich, przodujących w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań logistycznych. W związku z dynamicznym rozwojem oprogramowania do zespołu pracującego w oparciu o Agile, posiadającego pełne kompetencje w obszarze wytwarzania zgodnie z kulturą DevOps poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera który dynamicznie wesprze nas w procesie tworzenia produktu.

Twój zakres obowiązków

  • Pomaga zespołom w samoorganizacji i dostarczaniu produktów poprzez efektywne praktyki Agile.

  • Wspomaga zespoły w procesie poprawy wydajności - w zarządzaniu wyzwaniami, możliwościami rozwoju oraz ewentualnymi konfliktami.

  • Odpowiada za efektywną pracy zespołu scrumowego, organizuje proces, usuwa przeszkody oraz pomaga skupić się na tworzeniu wartościowych przyrostów i przestrzeganiu praktyk Agile.

  • Dba, aby wszystkie wydarzenia scrumowe miały miejsce, były produktywne i odbywały się w wyznaczonym czasie.

  • Wspomaga Product Ownera w zarządzaniu backlogiem produktu. Ułatwia współpracę z interesariuszami. Dba o kompletność Definition-of-Ready oraz Definition-of-Done.

  • Odpowiada za propagowanie Scrum/Agile w organizacji. Prowadzi szkolenia i coaching; Przyczynia się do rozwoju i doskonalenia praktyk Agile w organizacji.

  • Proaktywnie identyfikuje ryzyka i problemy oraz wdraża najbardziej odpowiednie rozwiązania.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj. Scrum Mastera lub Agile Coach'a

  • Wiedza/Praktyczna znajomość metodologii agile - Scrum, Kanban

  • Zdolność do identyfikowania możliwości, ryzyka i problemów, oceny konsekwencji, formułowania zaleceń i podejmowania decyzji, które przynoszą rezultaty

  • Zrozumienie procesu produkcji oprogramowania i łańcucha narzędzi: środowiska programistyczne, kontrola wersji, testowanie, bezpieczeństwo aplikacji, procesy wdrażania, devops

  • Umiejętność zarządzania jednym lub kilkoma zespołami agile jednocześnie

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Zorientowanie na cel oraz konsekwencja w jego realizacji

  • Wiedza z obszaru logistyki będzie atutem

  • Mile widziane doświadczanie w procesie transformacji organizacji w kierunku Scrum

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania

  • Możliwość pracy w zgranym zespole, z dużym i zaawansowanym systemem wdrażanym w globalnych projektach, obsługującym setki tysięcy zleceń

  • Wsparcie w rozwoju umiejętności – szkolenia i konferencje, elastyczne godziny pracy, dowolna forma zatrudnienia

  • Możliwość skorzystania z: Karty Multisport dla pracowników i członków rodziny, pakietu medycznego, ubezpieczenie na życie, lekcji języka angielskiego z native speakerem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jako 4PL ITS jesteśmy dojrzałą organizacją, która stosując innowacje rozwiązania dostarcza przełomowe technologie rewolucjonizujące logistykę na świecie. Będąc producentem wysokiej klasy oprogramowana oferujemy nowoczesne systemy logistyczne do zarządzania strukturami Control Tower. Pod skrzydłami szwajcarskiego partnera: 4PL Central Station Group zapewniamy światowej klasy rozwiązania dla globalnej bazy Klientów. Współpracując z nami największe firmy optymalizują swoje działania strategiczne, powierzając nam kompleksową obsługę swoich procesów.

Przewiń do profilu firmy

Oczekiwane cechy:

  • Orientacja produktowa – zarówno biznesowo jak i technologicznie

  • Komunikatywność ułatwiająca efektywną współpracę z zespołem i interesariuszami

  • Asertywność (umie otwarcie i jednoznacznie zajmować stanowisko, stawać po stronie zespołu/interesariuszy; zdecydowanie usuwa przeszkody przed zespołem)

  • Odpowiedzialność za realizację projektów w terminie i kosztach

  • Zorientowanie na klienta oparte na otwartości, zaufaniu i dotrzymywaniu obietnic

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym negocjacyjne