Oferta pracy

Scrum Master

IT.integro Sp. z o.o.

10 00014 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

W pierwszych miesiącach nasze zespoły produktowe wspierał zewnętrzny, doświadczony konsultant Agile i ekspert Scrum. Dziś poszukujemy pierwszego Scrum Mastera in house, który wejdzie na nasz pokład ze swoją wiedzą, umiejętnościami i zrozumieniem zwinności. Poszukujemy osoby, która stanie się częścią zespołu i razem z nim będzie pokonywać kolejne ograniczenia na drodze do skutecznego i terminowego dostarczania działających aplikacji, które polubią nasi klienci.

Nasze wymagania

  • ugruntowanego doświadczenia w pracy w roli Scrum Mastera z zespołami tworzącymi oprogramowanie

  • zrozumienia i doskonałej praktycznej znajomości frameworku Scrum

  • zrozumienia i znajomości procesu i narzędzi wytwarzania oprogramowania

  • doskonałej umiejętności porozumiewania się z innymi, komunikowania, prowadzenia efektywnych spotkań

  • kreatywności w doborze technik i narzędzi pracy zespołu

  • umiejętności analizowania danych i wyciągania wniosków

  • umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim

  • podstawowej wiedzy o systemach ERP

To oferujemy

  • okazję współtworzenia produktów, z których korzystają firmy na całym świecie

  • pracę wśród ekspertów branży wdrożeń systemów ERP

  • przejrzysty system wynagradzania

  • partnerskie relacje w zespole

  • pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej z szerokim dostępem do wiedzy i okazji do rozwoju kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

W IT.integro od niemal 30 lat specjalizujemy się we wdrożeniach systemów ERP z rodziny Microsoft Dynamics. W projektach wdrożeniowych korzystamy ze sprawdzonej metodyki realizowania tego typu projektów - Sure Step - opracowanej przez Microsoft a bazującej na elementach projektów typu waterfall. Jesteśmy jednak również twórcą autorskich rozwiązań i właśnie tworząc nasze produkty (aplikacje) opieramy się na Scrum i podejściu zwinnym.

Przewiń do profilu firmy