Oferta pracy

Scrum Master

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: AG_0022694

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

  • Dostępność i stabilność platform
  • Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy
  • Efektywność operacyjna
  • Digitalizacja i działania na rzecz Klienta
  • Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Twoje zadania:

Wsparcie 2 zespołów  scrumowych uwzględniając ciągłe usprawnienia pracy, identyfikację marnotrawstw, usprawnianie komunikacji, wspieranie osób w rolach w Organizacji:

  • Rozwój 2 zespołów poprzez edukację, mentoring oraz coaching,
  • Ciągłe dopasowywania trybu pracy Zespołu do bieżących potrzeb,
  • Dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi: visual management, zarządzanie backlogiem, budowanie MVP,
  • Współpraca z Leadershipem celem usprawniania procesów, budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację,
  • Współpraca z pozostałymi Scrum Masterami celem wymiany pomysłów, doświadczeń oraz podnoszeniu efektywności pracy,
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • Kształtowanie kultury zwinnego sposobu pracy w Organizacji.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Minimum rok doświadczenia w roli Scrum Mastera,
  • Znajomość frameworku Scrum przejawiająca się pragmatycznym podejściem do zadań,
  • Wysokie kompetencje w zakresie komunikacji i facylitacji,
  • Certyfikację PSM 1 lub CSM,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i przekazywania informacji zwrotnej,
  • Proaktywność i niezależność w działaniu,
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w skalowaniu frameworku Scrum,
  • Znajomość założeń i narzędzi coachingowych,
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (najlepiej poparte praktycznym doświadczeniem w roli programisty, analityka, testera),
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów,
  • Znajomość idei organizacji Data-Driven.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy