Oferta pracy

Scrum Master

Britenet Sp. z o.o.O firmie

Britenet Sp. z o.o.

Karolkowa 30

Warszawa

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Mentoring zespołu deweloperskiego w obszarze stosowania praktyk i wartości SCRUM
  • Zapewnienie zespołowi deweloperskiemu wszelkiego wsparcia merytorycznego i ochrona zasad jego pracy
  • Dbanie o ciągłe doskonalenie pracy i jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Organizacja spotkań i pilnowanie timeboxów wydarzeń SCRUM
  • Identyfikowanie i usuwanie problemów bądź przeszkód mogących mieć wpływ na pracę zespołu deweloperskiego
  • Budowanie zaufanego i bezpiecznego środowiska pracy
  • Pomoc w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, dbanie o jednoznaczny przepływ komunikacji
  • Wspieranie Product Ownera w obszarze udoskonalania i utrzymywania backlogu produktu (praca w narzędziu JIRA)
  • Wspieranie organizacji poprzez rozpowszechnianie dobrych praktyk SCRUM

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master w środowisku wytwarzania oprogramowania
  • Wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych, w szczególności hurtowni danych
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk zwinnych w stopniu zaawansowanym (potwierdzona certyfikatem np. PSM I lub II, AgilePM)
  • Praktyczna znajomość cyklu wytwórczego oprogramowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • Umiejętności przywódcze oraz budowania efektywnego zespołu
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy