Logo Pracuj.pl

Scrum Master

StepStone Services Sp. z o.o.O firmie

11 000–18 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

StepStone Services Sp. z o.o.

Domaniewska 50

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne adaptujemy nasz proces do aktualnych potrzeb. Każdy sprint przynosi nam feedback, który pozwala autonomicznym zespołom tworzyć kolejne iteracje w naszych produktach. Wiemy, że funkcjonujemy w złożonym środowisku, dlatego zależy nam na częstych usprawnieniach oraz decyzjach opartych o dane. Lubimy ze sobą pracować i chętnie uczymy się nowych rzeczy. Mamy świadomość jednego celu i pomagamy sobie w każdej sytuacji.
  • Tworzymy aplikacje webowe na nowych technologiach. Pięć zespołów IT razem ze swoimi POs pracuje nad grupą produktów należących do wspólnej domeny biznesowej. Organizujemy się jako Tribe i chcemy wzmacniać poczucie przynależności Tribe-owego. Jednocześnie pracujemy nad wzmacnianiem poczucia odpowiedzialności w zespołach. Scrum Masterzy dodatkowo organizują się w COPy (community of practice) w celu dzielenia się wiedzą na poziomie całej organizacji.

Nasze wymagania

  • bierzesz na siebie odpowiedzialność za nauczanie Scrum i zapewnienie, że zespoły mogą pracować zgodnie z jego zasadami, wartościami i praktykami
  • umiesz wytłumaczyć czemu służą poszczególne elementy Scrum, zasady, wartości i praktyki
  • pracujesz w zespole Scrum, ale również z organizacją i dlatego umiesz zakomunikować osobom na zewnątrz zespołu, które z ich interakcji są pomocne, a które nie
  • potrafisz przekonująco argumentować wartość jaka płynie z iteracyjno-inkrementalnego tworzenia produktu
  • umiesz przekonująco argumentować potrzebę mierzenia się i ciągłego usprawniania
  • cenisz sobie efekty, a nie obłożenie pracą i umiesz wskazać wartość jaka płynie z takiego podejścia
  • posługujesz się miarami, danymi, konkretnymi faktami kiedy dzielisz się swoimi obserwacjami i rekomendacjami
  • wykazujesz się dyplomacją i taktem komunikując się z innymi
  • masz odwagę dzielić się swoimi obserwacjami, nawet jeśli mogą wydawać się kontrowersyjne lub chwilowo „pod prąd”
  • masz odwagę do działania, w swoich aktywnościach kierujesz się tymi samymi zasadami, których uczysz zespoły Scrum
  • umiesz dawać feedback oraz proaktywnie prosisz o niego względem swoich działań
  • dbasz o to aby zespoły dostarczały prawdziwą, mierzalną wartość przy każdej iteracji
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B2)

To oferujemy

  • Ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Multibenefit - wybierasz to, co chcesz
  • Szkolenia i międzynarodowe konferencje
  • Hackathony, Knowledge Sharing Hours
  • Projekty dla Klienta wewnętrznego
  • Cykliczne eventy i imprezy integracyjne
  • Zajęcia języka angielskiego (z lektorem/native speakerem)
  • Pokój gier i chillout zone

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne
  • szkolenia i międzynarodowe konferencje
  • projekty dla Klienta wewnętrznego
  • cykliczne eventy i imprezy integracyjne
  • zajęcia języka angielskiego (z lektorem/native speakerem)

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Scrum Master, Domaniewska 50, Warszawa