Oferta pracy
SM/ZS/07/21

Scrum Master

TUiR WARTA S.A.

  • Chmielna 85/87, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 85/87

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confuence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dwóch doświadczonych zespołów w samoorganizacji

  • edukowanie zespołów i przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia w stosowaniu zwinnych praktyk

  • proaktywne usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołów

  • proponowanie mierników wspierających zespoły w wyciąganiu wniosków i proponowaniu ulepszeń sposobu pracy celem zwiększenia efektywności i osiągnięcia lepszego poziomu sprawności zespołu

  • wdrażanie nowych metod i wspieranie dotychczasowych rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności zespołów oraz jakości produktów

  • wspieranie zespołów w zakresie transparentności na temat postępu prac

  • dbałość o stosowanie zasad i procesów zgodnych z metodą Scrum przez zespół Deweloperski i Product Ownera

  • współpraca z Product Ownerem, kierownikiami projektów oraz klientami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum 3 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 2 lata w roli SCRUM Mastera

  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia efektywnych szkoleń i warsztatów, facilitowania spotkań

  • znajomość procesu wytwórczego IT i związanych z nim metodyk

  • doświadczenie w pracy z JIRA lub innej aplikacji wspierającej zarządzanie backlogiem i sprintami

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • promowanie wartości i zachowań stojących za zwinnym podejściem do zarządzania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • proaktywne podejście do wyzwań

  • kreatywność w proponowaniu technik i narzędzi pracy zespołów

  • drive do ciągłego doskonalenia

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem różnych metod i technik zwinnych np. Kanban, XP, DSDM, SAFe, Nexus,

  • znajomość tematyki ubezpieczeniowej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • dwa zespoły Scrum po 8 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

To oferujemy

  • współpracę z renomowaną, dynamicznie rozwijającą się firmą wchodzącą w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • współpracę w ramach umowy B2B,

  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy