Oferta pracy

Scrum Master

7N Sp. z o.o.

23 52026 880 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure DevOps

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera, który dołączy do naszego wewnętrznego zespołu Digital i będzie brać udział w rozwoju produktów wewnętrznych na rzecz grupy 7N.

Lokalizacja: Warszawa (praca w modelu hybrydowym)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie 3 zespołów scrumowych w zakresie korzystania z praktyk i wartości Agile

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera

  • Wzmacnianie kultury współpracy i samoorganizacji w zespołach wytwórczych

  • Proaktywne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołów

  • Wspieranie zespołów projektowych pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym na wszystkich etapach projektu

  • Wspieranie zespołów w poprawie wydajności w codziennej pracy przez pomoc w dobieraniu właściwych narzędzi i praktyk

  • Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera/Agile Coacha

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość metodyk zwinnych (potwierdzona certyfikatem)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Chęć do dzielenia się wiedzą, zaangażowanie i inspirowanie innych

  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów, proaktywność w działaniu

  • Znajomość branży IT / Outsourcing w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołów i środowiska pracy, mile widziany background techniczny (IT / Software development)

  • Znajomość narzędzia DevOps będzie atutem

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2/C1)

To oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 23 520 - 26 880 PLN (140 - 160 PLN/h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o płaskiej strukturze, skandynawskiej kulturze organizacyjnej, przejrzystych zasadach współpracy i renomie w branży IT

  • Niekorporacyjny klimat pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia, oraz jasne warunki premiowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram.

  • Liczne i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna z naszym rekruterem (ok 15 min)

2

dłuższe spotkanie z rekruterem (1h)

3

spotkanie z klientem

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Przewiń do profilu firmy