Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Scrum Master

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Marszałkowska 78/80

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

Mile widziane

  • Confluence

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie, coaching i ułatwianie praktykowania najlepszych praktyk Scrum i podejścia zwinnego zarówno na poziomie zespołu, jak i w organizacji

  • Promowanie agile mindsetu w codziennej pracy z różnymi zespołami

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu szeroko pojętych technik i metodyk zwinnych.

  • Facylitacja wydarzeń scrumowych i refinementów, rozwiązywanie przeszkód i problemów wykraczających poza możliwości pracy zespołu

  • Wspieranie Product Ownera i zespołu w zarządzaniu backlogiem oraz optymalizacji jego wartości biznesowej, podpowiadanie technik zarządzania Backlogiem Produktu

  • Wspieranie komunikacji miedzy zespołami i członkami zespołu, rozwiązywanie konfliktów, optymalizacja pracy zespołowej

  • Usprawnianie procesów związanych z wytwarzaniem Produktów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość metodyki Scrum

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera, w tym co najmniej w jednej dużej organizacji (kilkanaście zespołów) lub udział w transformacji klasycznych zespołów w scrumowe

  • Doświadczenie w pełnieniu roli Scrum Mastera w zespołach pracujących zdalnie Umiejętności coachingu, prowadzenia szkoleń i prezentacji poparte przynajmniej kilkoma przeprowadzonymi szkoleniami/warsztatami (wenętrznymi bądź zewnętrznymi)

  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Proaktywność i samodzielność

  • Znajomość sektora finansowego oraz specyficznych wymagań z nim związanych

  • Znajomość innych metodyk zwinnych (LeSS, SAFe, Kanban, DSDM)

  • Znajomość narzędzi: Confluence, Jira

  • Znajomość narzędzi wykorzystywanych w pracy zdalnej, jak np. WebEx, Miro

  • Certyfikat PSM II lub wyższy

To oferujemy

  • Pracę hybrydową

  • Umową o pracę lub kobtrakt B2B

  • Dostęp do wiedzy (szkolenia, konferencje, itp.)

  • Dostęp do platformy well-beingowej

  • Dostęp do wirtualnej biblioteki Legimi

  • Współfinansowany kurs języka angielskiego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • doskonała lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Powiadomienie o rezultacie