Oferta pracy

Scrum Master

Craftware Sp. z o.o.

  • Wołoska 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy zespołu zwinnego stosując się do teorii, reguł i praktyk Scrum

  • Praca w międzynarodowym środowisku z zespołami rozproszonymi, przy realizacji projektów o zasięgu globalnym

  • Bliska współpraca i wsparcie Product Ownera oraz zespołu przy rozwiązywaniu bieżących problemów

  • Weryfikacja działań zespołu w ramach przyjętych zobowiązań, dbałością o jakość i efektywność wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w metodykach zwinnych i frameworkach (np. Scrum, SAFe, LeSS )

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Scrum Master (przynajmniej jeden certyfikat Scrum Master)

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy związanej z tworzeniem oprogramowania

  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • wsparcie zewnętrznego psychologa

Jesteśmy dostawcą usług transformacji cyfrowej i doradztwa technologicznego z portfolio rozwiązań zarówno dla klientów, którzy nie mają jeszcze Salesforce, jak i dużych organizacji, które pracują na Salesforce i korzystają z jego rozległych możliwości☁.

Świadczymy również usługi body i team leasing w IT, dostarczając specjalistów z różnych dziedzin.

Przewiń do profilu firmy