Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Scrum Master

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Organizowanie pracy Zespołu zwinnego stosując się do teorii, reguł i praktyk Agile (m.in. Scrum)
    • Praca w międzynarodowym środowisku z zespołami rozproszonymi, przy realizacji projektów o zasięgu globalnym
    • Bliska współpraca i wsparcie Product Ownera oraz zespołu przy rozwiązywaniu bieżących problemów
    • Weryfikacja działań zespołu w ramach przyjętych zobowiązań, dbałość o  jakość i efektywność wykonywanych zadań

    Wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera/Agile Project Managera
    • Bardzo dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu metodyk zwinnych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Charyzma oraz wysoka motywacja w wykonywaniu codziennych obowiązków
    • Samodzielność, dokładność, nastawienie na cel
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne
    • Mile widziany certyfikat Scrum Mastera

    Oferujemy:

    • Współpracę B2B

      elastyczne godziny wykonywania obowiązków, możliwość 100% pracy zdalnej
    • Wsparcie w rozwoju

      szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

      z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

      wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

      blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

      karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego