Scrum Master

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-08-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa-Ursynów

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie zgodności pracy Zespołu Deweloperskiego ze Scrum
    • wsparcie Klientów wewnętrznych w ramach prowadzonych projektów informatycznych
    • promowanie Scrum/Agile w organizacji i zespołach projektowych
    • współtworzenie standardów dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem metod zwinnych w szczególności Scrum
    • wsparcie Product Ownera i Zespołu Deweloperskiego
    • wsparcie Product Ownera w zakresie zarządzania Product Backologiem
    • identyfikowanie i usuwanie przeszkód ograniczających postępy Zespołu
    • realizacja zadań projektowych z Zespołem Deweloperskim zgodnie z wymogami projektowymi
    • tworzenie i rozwój dokumentacji wspierającej zwinny proces zarządzania projektami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane IT lub kierunki finansowe)
    • minimum roczne doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera
    • minimum 4- letnie doświadczenie w projektach IT
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • teoretyczna i praktyczna znajomość Scruma poparta co najmniej 2- letnim doświadczeniem pracy w Zespołach Scrumowych
    • znajomość technik zarządzania zasobami, tworzenia harmonogramów, zarządzania ryzykiem, zarządzania zmianą
    • znajomość technologii IT pozwalająca na swobodną dyskusję z Developerami
    • doświadczenie w pracy z narzędziem JIRA z dodatkiem Agile (lub GreenHopper)
    • dobra znajomość narzędzi Office (m.in. Word, Excel, Visio, Project, PowerPoint)
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze finansów oraz certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną (PMP, Prince2, Scrum)
    • mile widziane doświadczenie w projektach IT w innych rolach – PMa, Developera, Analityka

    Pożądane kompetencje i cechy osobowe:

    • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki
    • komunikatywność
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Co możemy Ci zaoferować?

    Solidny sprzęt komputerowy
    Stabilne
    zatrudnienie
    Pracę w zespole,
    który chętnie dzieli się doświadczeniem
    Multisport,
    karty podarunkowe,
    vouchery

    Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    Sekcje zainteresowań pracowników
    Ubezpieczenie grupowe

    Odwiedź nas na:

    Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów (CV)