Oferta pracy

Scrum Master

Billennium S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • Facylitacja spotkań scrumowych,

  • Wsparcie merytoryczne oraz coachingowe zespołu i organizacji w zakresie Scrum/Agile w celu zwiększenia wartości dostarczanego produktu,

  • Ścisła współpraca oraz wsparcie PO, zwłaszcza w zakresie organizacji backlogu produktu,

  • Wsparcie w doskonaleniu samoorganizacji zespołu,

  • Promowanie wartości Scrum w zespole,

  • Udoskonalanie procesu wytwarzania produktu,

  • Ocena dojrzałości zespołu/ów scrumowych, wdrażanie technik i narzędzi wspomagających,

  • Wsparcie w usuwaniu blokerów oraz sprawne adresowanie problemów,

  • Budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, w której problemy są podnoszone bez osądzania, a głównym celem jest ich sprawne rozwiązanie,

  • Facylitacja dyskusji, procesu podejmowania decyzji oraz rozwiązywania konfliktów,

  • Pomoc w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej; czuwanie nad transparentnością i przepływem informacji,

  • Zapewnienie wsparcia zespołowi w stylu przywództwa służebnego zawsze, gdy to możliwe, oraz wskazywanie drogi poprzez przykład,

  • Wpieranie Delivery Managera/Project Managera w fazie inicjacji projektu, udział w spotkaniach z klientem,

  • Wdrażanie nowych członków zespołu Scrumowego w proces scrumowy oraz techniki i narzędzia Agile; wdrażanie frameworku Scruma,

  • Wspieranie Delivery Managera/Product Ownera przy określeniu struktury projektu, podziale prac oraz przypisaniu zasobów do projektu,

  • Wdrażanie zwinnych technik oceny efektywności projektu,

  • Coaching zespołu/Product Ownera w zakresie technik monitorowania przebiegu Sprintu,

  • Wdrażanie technik w zespole służących do prezentacji wyników projektu,

  • Współpraca z PO przy wdrażaniu technik planowania wdrożeń produktu,

  • Wymiana doświadczeń i wiedzy w zespole SMów.

Nasze wymagania

  • Doskonałej wiedzy z obszaru metodyk zwinnych,

  • Doświadczenia w pracy w roli Scrum Mastera (min. 3 lata),

  • Znajomości środowiska IT,

  • Kompetencji miękkich na bardzo wysokim poziomie,

  • Otwartości na zdobywanie wiedzy i dzielenia się nią z innymi,

  • Umiejętności dostrzegania ryzyka i rozwiązywania konfliktów,

  • Biegłości językowej (język angielski na poziomie min. B2)

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

  • Elastyczna forma zatrudnienia (różne rodzaje umów),

  • Praca w 20 - osobowym community Scrum Masterów,

  • Szkolenia wstępne,

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne