Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Scrum Master

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 26.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży upodstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

    Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

    Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

    Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. 01/77/Wro

    Opis stanowiska:

    Jako Scrum Master będziesz czuwał nad prawidłowym przebiegiem tworzenia oraz dostarczania oprogramowania zgodnie ze standardami metodologii Scrum. Twoim zadaniem będzie upewnienie się, że Scrum jest rozumiany i stosowany. Będziesz wspierał zespoły deweloperskie oraz Menedżerów Projektów w ich codziennej pracy.

    W ramach Twoich zadań będziesz pomagał w budowaniu i zarządzaniu backlogiem, czuwał nad poprawnym prowadzeniem spotkań projektowych, wspierał zespół deweloperski w codziennych działaniach, pomagając w samodzielnej organizacji, czy usuwając przeszkody.

    Profil idealnego kandydata:

    • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu zespołów programistycznych w roli Scrum Mastera;
    • praktyczna wiedza z zakresu metodologii Scrum,
    • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • umiejętność współpracy w zespole;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
    • atrakcyjne warunki finansowe;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • pakiet ubezpieczeniowy;
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
    • wyjazdy integracyjne;
    • szkolenia zawodowe i językowe;
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • wsparcie w relokacji;
    • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
    • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

    Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy przesyłać klikając:

    www.capgeminisoftware.pl/kariera

    Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

    Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    È