Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Scrum Master

Britenet Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Scrum

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o spójność podejścia Agile w całej organizacji

  • Zapewnienie wsparcia zespołowi, motywowanie oraz przestrzeganie, aby zadania były realizowane zgodnie ze Scrum

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i promowanie Scrum w projekcie aby Scrum był rozumiany i stosowany wewnątrz zespołu

  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac zespołu

  • Wykrywanie ryzyk i szans, raportowanie ich do kadry managerskiej

  • Promowanie wartości Scrum w zespole

  • Pomoc w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej; czuwanie nad transparentnością i przepływem informacji

Nasze wymagania

  • Certyfikat Scrum Master (SSM, PSM, CSM lub równoważny)

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektach IT stosujących zwinną metodykę Agile w roli Scrum Mastera

  • Znajomość trendów i standardów metodyk Agile w IT

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Umiejętność posługiwania się Jira

Mile widziane

  • Certyfikat : Scaled Agile Framework (SAFe) , SASM, PSM II, A-CSM

  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 1000 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce oraz nowo otwarte biura serwisowane w Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy