Sea & Air Sales and Operations Specialist - Spedytor morski i lotniczy, kolejowy

ARRA GROUP SP. Z O.O.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 15 wrz 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Przyjmowanie, weryfikacja i organizowanie zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie lotniczym i morskim

  • Współpraca z agentami, liniami lotniczymi, agencjami celnymi, armatorami, terminalami portowym

  • Przygotowywanie dokumentacji do odpraw celnych

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji spedycyjnej

  • Współpraca z podwykonawcami

  • Bieżąca, kompleksowa obsługa klienta

  • Codzienna współpraca z działami operacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze usług spedycyjnych frachtu lotniczego i morskiego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomość dokumentacji i procedur w transporcie lotniczym i morskim

  • Znajomość procedur celnych

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i podwykonawcami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Orientacja na cel i klienta

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Współpracę tylko na zasadach B2B

  • Dużą samodzielność na stanowisku

  • Stabilne warunki współpracy oraz wynagrodzenia wraz z systemem premiowania

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, również w kierunku rozwoju umiejętności menedżerskich

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje