Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Seafreight Manager / Kierownik działu spedycji morskiej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-04-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Transport, Spedycja, Logistyka, Produkcja. Na co dzień pracujemy z ponad 30 najlepszymi pracodawcami z branży TSL, często wyróżnianymi tytułami TOP EMPLOYER czy Gazele Biznesu.

    Naszym Klientem jest firma o kapitale zachodnioeuropejskim specjalizująca się w świadczeniu usług spedycji morskiej, lotniczej, drogowej oraz project cargo. Aktualnie, do oddziału firmy w Warszawie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację oraz organizację pracy kilkuosobowego działu operacyjnego w zakresie obsługi przesyłek frachtu morskiego w imporcie oraz w eksporcie.

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie pracą zespołu doświadczonych spedytorów morskich
    • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu z zagranicznymi agentami
    • Współpraca z działem handlowym w zakresie optymalnej obsługi aktualnych klientów
    • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

    Idealny kandydat to osoba posiadająca:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. Kierownik / Koordynator działu spedycji morskiej, Seafreight Product Manager)
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych osób
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową
    • Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi klienta

    Co oferujemy w zamian?

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie świadczącej usługi transportowo-logistyczne na najwyższym poziomie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów w firmie inwestującej w kapitał ludzki oraz ceniącej długoterminowe relacje z pracownikami, którzy rozwijają się wraz z organizacją
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.