Oferta pracy

Searcher / Specjalista do zadań online

ASKHENRY.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

  • realizacja zadań zdalnych (research w internecie, poszukiwanie informacji, tworzenie ofert, organizacja czasu wolnego itd.)

  • stały kontakt mailowy i/lub telefoniczny z klientami

  • dbanie o dobry wizerunek firmy i aktywny udział w jej rozwoju

  • praca zdalna z dowolnego miejsca (wymagany własny komputer i dostęp do szybkiego internetu)

Nasze wymagania

  • jesteś studentem poniżej 26 roku życia

  • masz doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta

  • jeśli pracowałaś/eś na stanowisku asystenckim będzie to ogromny atut

  • nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania,a wyzwania Cię motywują ☺

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • masz doskonałe umiejętności komunikacyjne: werbalne i pisemne

  • potrafisz myśleć logicznie

  • jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (stawka godzinowa za przepracowany czas)

  • duże możliwości rozwoju w naszym startupie lub zebranie doświadczenia, aby dalej rozwijać swoją karierę

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca (swobodna możliwość łączenia pracy ze studiami)

  • możliwość przyłączenia się do świetnego start-upu i rozwijanie go, co daje niesamowitą frajdę!

  • wyjątkową, luźną atmosferę pracy z fajnymi ludźmi ;)

ASKHENRY.pl

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie i concierge dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się startupem, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Przewiń do profilu firmy