Oferta pracy

Security Analyst (SOC)

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym

  • Obsługa alarmów generowanych przez systemy bezpieczeństwa, zgłoszone przez Klientów wewnętrznych i Service Desk w zakresie bezpieczeństwa IT

  • Omawianie raportów i dashboardów bezpieczeństwa

  • Podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnianie incydentów bezpieczeństwa

  • Przygotowywanie scenariuszy wykrywających incydenty bezpieczeństwa

  • Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Modyfikacja polityk bezpieczeństwa w odpowiedzi na pojawiające się zagrożenia

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letni staż pracy w jednostkach bezpieczeństwa IT

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość reguł konfiguracji, rozwoju i utrzymania systemów klasy SIEM oraz dwóch z poniższych: EDR, PAM, DLP, IDS/IPS, Firewall

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie

Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające kompetencje z zakresu IT Security

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych systemach i nowych technologiach? Doskonale, właśnie takich osób poszukujemy!

W tej roli będziesz częścią zespołu prowadzącego programy cyberbezpieczeństwa dla dużych towarzystw ubezpieczeniowych Grupy VIG.

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy