Security Architect / Inżynier ds. bezpieczeństwa IT

TD SYNNEX Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SIEM

  • SOAR

  • NDR

  • PAM

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie partnerów biznesowych TD Synnex w tworzeniu koncepcji rozwiązań związanych z bezpieczeństwem systemów IT

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań w oparciu o systemy SIEM, NDR i konsultacje w obszarach związanych z bezpieczeństwem

  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektów

  • Zdobywanie certyfikatów technicznych w obszarach związanych z cybersecurity

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z rozwiązaniami z obszaru Bezpieczeństwa Informacji, Systemów oraz Sieci IT

  • Wiedza na temat dobrych praktyk w zakresie cyberbezpieczeństwa i umiejętność ich stosowania w praktyce

  • Znajomość co najmniej dwóch z wymienionych technologii: SIEM, SOAR, NDR, EDR/AV, PAM

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji proponowanych rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie i znajomość rozwiązań IBM np. QRadar, ReaQta i Randori

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku,

  • Jasno sprecyzowane oczekiwania, realizację ambitnych zadań pozwalających na pełne wykorzystanie Twojego potencjału zawodowego oraz przejrzysty system premiowy wynagradzający sukcesy sprzedażowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych, które pomogą Ci w realizacji zadań,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karnet na basen/siłownię/fitness, dofinansowanie do nauki j. angielskiego).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Jesteśmy częścią TD SYNNEX Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania. TD SYNNEX - obsługuje ponad 125 tys. klientów w 100 krajach. W Polsce współpracujemy z ponad 7 tysiącami Partnerów Handlowych, m.in. Microsoft, HP Inc., Cisco, Adobe, Dell, Xerox i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy