Security Champion

Comarch

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania – kontrola i dokumentowanie zagadnień wynikających z wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem

  • Audity produktów oraz raportowanie wyników audytów

  • Koordynacja i podejmowanie działań związanych z obsługą wykrytych nowych podatności

  • Udział w utrzymaniu i aktualizacji procedur, checklist, ich wdrażanie oraz weryfikacja stosowania standardów i zaleceń

  • Podnoszenie wiedzy zespołów developerskich poprzez prowadzenie prezentacji i szkoleń

  • Monitorowanie i wykrywanie zdarzeń bezpieczeństwa w oparciu o system SIEM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, automatyka, cyberbezpieczeństwo, ekonometria, matematyka oraz pokrewne do wymienionych)

  • Doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT oraz zainteresowanie tematyką cyberbezpieczeństwa m.in. systemów operacyjnych, sieci teleinformatycznych, baz danych, aplikacji webowych/mobilnych

  • Wiedza na temat dobrych praktyk cybersecurity i umiejętność ich stosowania w praktyce

  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem i utrzymaniem oprogramowania (wersjonowanie, CI/CD, testy, backupy) oraz technologii z zakresu bezpieczeństwa aplikacji/usług internetowych (OWASP)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, sporządzania zrozumiałej dokumentacji technicznej, prowadzenia rozmów (z osobami na różnych szczeblach organizacji) na temat proponowanych rozwiązań

To oferujemy

  • Wieloletnia ścieżka szkoleniowa zakończona certyfikacjami ISC^2

  • Możliwość zdobycia certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa

  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach cross-organizacyjnych z holistycznym podejściem do zasad bezpiecznego wytwarzania oprogramowania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Comarch

Wiemy, że czasy w których bezpieczeństwo IT zależało od konfiguracji firewalla oraz wyboru dobrego oprogramowania antywirusowego już dawno minęły. Wiemy też, że profesjonalne zarządzanie bezpieczeństwem systemów komputerowych i sieci to coś więcej niż poprawne zabezpieczenia techniczne. Jeśli chcesz uczestniczyć w ciekawych wyzwaniach w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT i rozumiesz podstawy bezpieczeństwa teleinformatycznego – dołącz do nas!

Na stanowisku Security Championa – Specjalisty ds. bezpieczeństwa IT czeka na Ciebie wiele wyzwań. Będziesz współpracować z doświadczonymi specjalistami, zdobędziesz kompetencje m.in. w zakresie: pentestowania i etycznego hackingu, zarządzaniu podatnościami, analizie incydentów, tworzeniu polityki oraz strategii bezpieczeństwa w dużej jednostce softwarehouse. Poznasz także narzędzia wspierające bezpieczeństwo aplikacji w cyklu S-SDLC i wiele wiele więcej! Wybierz obszar Twoich zainteresowań, a my zajmiemy się Twoim profesjonalnym rozwojem.

Przewiń do profilu firmy