Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Security Engineer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 20.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji? To byliśmy my. Pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył Stany Zjednoczone? To też zasługa zespołu Aptiv. Od ponad dekady nasze Krakowskie Centrum Techniczne wspiera największe marki samochodowe, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Dziś mamy jeden cel - świat ze znacznie ograniczoną liczbą wypadków drogowych. Dołącz do nas!

    Location: Kraków
    J000575946

    Twoja rola:

    Chcesz uczestniczyć w procesie tworzenia samochodów przyszłości? Lubisz kształtować nowe produkty, mieć kontakt z oprogramowaniem i sprzętem, obcować z prototypami najnowszych samochodów? Chcesz poznawać nowe technologie? To stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

    Zadania na stanowisku:

    • Przeprowadzanie analiz : wymagań, systemów, rozwiązań technicznych głównie pod kątem bezpieczeństwa oprogramowania
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Prowadzenie aktywnej komunikacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, zespołami wykonawczymi i dostawcami podzespołów
    • Planowanie i koordynacja działań różnych działów w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa oprogramowania i bezpieczeństwa całego produktu

    Wymagania:

    • Ukończone studia elektroniczne, informatyczne lub pokrewne
    • Preferowane doświadczenie na stanowisku inżyniera systemowego, programisty, testera lub podobnym
    • Znajomość  tematyki mikrokontrolerów, systemów wbudowanych, tworzenia programowania, inżynierii wymagań
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza z zagadnień analizy zagrożeń i podatności oprogramowania
    • Znajomość metod uwierzytelniania i szyfrowania danych, zagadnień sieciowych,
    • Znajomość metodyk zwinnych
    • Znajomość UML/SySML, JIRA, Polarion

    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat
    • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych
    • Oferujemy Ci szkolenia zewnętrzne i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży
    To learn more about Aptiv visit: aptiv.com/careers