Logo Pracuj.pl

Security Engineer

ING Bank Śląski S.A.O firmie

7 000–11 000
brutto / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IDM

  • PAM

Twój zakres obowiązków

Twoje zadania:

• Zarządzanie tożsamością i dostępami w systemach Banku (głównie warstwa infrastrukturalna)

• Optymalizacja i automatyzacja procesów bezpieczeństwa w obszarze zarządzania tożsamością w Banku

• Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa systemów IT

• Analiza, opiniowanie i ciągłe udoskonalanie konfiguracji środowisk informatycznych

• Prowadzenie kompleksowych technicznych analiz ryzyka oraz kontroli istniejących mechanizmów zabezpieczeń

• Współpraca ze specjalistami i ekspertami w obszarze wdrażania rozwiązań IT

• Automatyzacja kontroli oraz powtarzalnych zadań

Your future role includes:

• Identity and access management on Bank systems (mainly infrastructure layer)

• Optimization and automation of security processes in Identity Management area in the Bank

• Technical support in the field of IT systems security

• Analysis, preparation of opinions and continuous improvement of IT environment configuration

• Conducting complex technical risk analysis and control of existing security mechanisms

• Cooperation with IT specialists and experts in the area of IT solution implementation

• Automation of control and repetitive tasks

Nasze wymagania

Nasze oczekiwania:

• Kilkuletnie doświadczenie w obszarze IT (administrowanie systemami, zarządzanie tożsamością, pisanie skryptów, pisanie prostych programów, itp.)

• Doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej (lub innego silnie regulowanego sektora)

• Umiejętności analityczne i interpersonalne (praca z użytkownikiem)

• Znajomość rozwiązań IDM (Identity Management) oraz PAM (Privileged access management)

• Umiejętność pisania skryptów i prostych programów upraszczających codzienną pracę

Our expectations:

You have several years of experience in IT area (systems administration, identity management, scripting, writing simple programs, etc.)

• You have already worked in or for a financial institution (or other highly regulated sector)

• You know English and Polish on a level which allow you for day-to-day communication and preparation of documentation

• You are comfortable with both analytical work and solving user issues

• You know that working every day as root/Administrator is not a good idea

• You are familiar with IDM (Identity Management) and PAM (Privileged access management) solutions

• You like writing scripts and simple programs to simplify your daily work

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AS_0110514

Security Engineer, mazowieckie