Oferta pracy

Security Manager / Ekspert ds. Bezpieczeństwa i Ochrony

Dussmann Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Regionalnym Szefem ds. Bezpieczeństwa i Ochrony w celu odpowiedniego wdrożenia środków bezpieczeństwa

  • Wdrażanie i odpowiednie zarządzanie protokołami zabezpieczeń grupowych i rozwiązań wdrożonych lokalnie

  • Opracowanie i prowadzenie Rejestru Praw i Obowiązków Bezpieczeństwa oraz zapewnienie, że firma spełnia wszelkie wymogi zgodności z regulacjami lokalnymi

  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych gromadzonych w bazach elektronicznych i CCTV, które wspierają raporty i dochodzenia zgodnie z odpowiednimi procedurami;

  • Koordynacja odbioru, serwisu i sprawnego funkcjonowania systemów BMS, CCTV i Alarmów,

  • Opracowanie harmonogramu prac inwestycyjnych dla obiektów oraz ustalenie budżetów umożliwiających ich realizację

  • Kierowanie dochodzeniami w sprawie incydentów, kontrola nad działaniami naprawczymi i dokumentacją z tym związaną

  • Regularne audyty oraz postępowań w sprawie bezpieczeństwa i działań naprawczych

  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa oraz monitorowanie poziomu wiedzy pracowników

  • Przygotowywanie i wydawanie ID’s – kart dostępowych / zarządzanie kontrolą dostępów

  • Pozostawanie w pełnej dyspozycyjności w sytuacjach wymagających natychmiastowych działań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Security Managera/Eksperta ds. Bezpieczeństwa lub pokrewnym

  • Wiedza i doświadczenie poparte sukcesami we wdrażaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem

  • Kompleksowa znajomość zagrożeń bezpieczeństwa i oceny ryzyka w środowisku korporacyjnym

  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących sosowanych systemów bezpieczeństwa

  • Znajomość systemów zabezpieczeń, systemów ostrzegania i kontroli dostępu (BMS, CCTV, p.poż,)

  • Znajomość zarządzania obiektami od strony praktycznej i współpracy z zarządcą

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów i doradztwie w zakresie uzgodnień dotyczących bezpieczeństwa na nieruchomościach

  • Praktyczna wiedze w zakresie identyfikowania niezbędnych ulepszeń i pomocy w opracowywaniu odpowiednich planów działań w zakresie bezpieczeństwa

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (prowadzenie szkoleń w języku angielskim)

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji

  • Świetną atmosferę pracy

  • Realny wpływ na kreowanie rozwiązań w ramach podległego obszaru

  • Stanowisko kierownicze dające możliwość rozwoju w strukturze organizacji

  • Wysoki poziom decyzyjności i odpowiedzialności za jakość świadczonych usług

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez pracę na rzecz organizacji Integrated Facility Management

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową działającą w obszarze usługowym Integrated Facility Management.

Przewiń do profilu firmy

Cel stanowiska

Dostarczanie i wdrożyć procedur bezpieczeństwa i ochrony, zgodnych z polityką firmy lokalnymi przepisami, mające na celu zarządzanie i ograniczenie ryzyka operacyjnego.