Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Security Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ PL Sp. z o.o.

    IQ PL Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest jedną z czołowych firm świadczących usługi outsourcingu IT działających w północnej części Polski. Obecnie w naszym Data Center w Gdańsku utrzymujemy ponad 1000 fizycznych serwerów, z których korzysta kilka tysięcy klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • kreowanie polityki bezpieczeństwa fizycznego oraz wirtualnego firmy i danych klientów;
    • tworzenie i wdrażanie procedur związanych z bezpieczeństwem firmy i danych klientów;
    • zapewnienie zgodności systemu zarządzania bezpieczeństwem firmy z ISO 27001 i PCI DSS;
    • procesowanie incydentów oraz analiza po incydentach;
    • weryfikacja umów z kontrahentami pod względem zgodności z wymaganiami norm i bezpieczeństwa firmy i danych klientów;
    • procesowanie raportów z działów i raportowanie zarządowi;
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
    • przeprowadzanie szkoleń pracowników;
    • współpraca z kontrahentami oraz klientami firmy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa firmy i danych klientów;
    • współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu usług świadczonych przez firmę;
    • współpraca z IOD;
    • pełnienie funkcji i wykonywanie obowiązków pełnomocnika zarządu ds. zintegrowanego systemu zarządzania (w tym ISO 27001 i PCI DSS);

    Wymagane doświadczenie:

    • doświadczenie 1+ rok na podobnym stanowisku;
    • doświadczenie w administracji systemami IT;
    • doświadczenie programistyczne;

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość ISO 27001 i powiązanych;
    • bardzo dobra znajomość PCI DSS (w zakresie ochrony fizycznej);
    • znajomość GDPR i ustawy o ochronie danych osobowych;
    • znajomość metodyk analizy ryzyka;
    • znajomość systemów operacyjnych Linux/Window;
    • podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania obiektowego;
    • podstawowa znajomość sieci komputerowych;
    • znajomość zagrożeń i zabezpieczeń dla powyższych zagadnień;
    • umiejętność zrozumienia biznesowej strony firmy i jej działań na rynku;

    Mile widziane:

    • umiejętność przeprowadzania testów penetracyjnych;
    • znajomość ITIL/ISO 20000;
    • znajomość technologii wirtualizacji i kontenerów;
    • znajomość aplikacji Jira/Confluence;
    • znajomość przepisów branżowych, w szczególności ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną;

    Oferujemy:

    • umowę współpracy w ustalonym wymiarze (2-5 dni/tydzień);
    • pracę dla istniejącej od 18 lat na rynku, stabilnej firmie, opierającej swój sukces m.in. na rozwoju zawodowym pracowników;
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i kwalifikacji;
    • dostęp do najnowszych technologii;
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
    • przyjazną atmosferę;
    • pakiety Multisport i medyczny;
    • miejsce parkingowe;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV jednego z następujących oświadczeń (brak któregokolwiek z nich uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa zgłoszenia):

    Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć wyłącznie w aktualnie prowadzonym przez IQ PL procesie rekrutacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez IQ PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku w celu realizacji aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez IQ PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

    Administratorem Państwa danych osobowych jest IQ PL Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-298), ul. Geodetów 16, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000007725, NIP 583273621, REGON 192478853, kapitał zakładowy w wysokości 140.000,00 zł, e-mail: [email protected], tel.: +48 58 326 09 90 – 94 (Administrator).

    Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej RODO) Administrator informuje, że Państwa dane osobowej będą przetwarzane:

    1. W celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:

    - dane będą przechowywane do czasu zakończenia aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji;

    - podstawą przetwarzania danych wskazanych w przepisach prawa pracy (art. 221 Kodeksu pracy i akty wykonawcze) jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub (w przypadku współpracowników) Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    2. W celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji (w przypadku wyrażenia odrębnej zgody):

    - dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 2 lata;

    - podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    3. W celu ochrony przed roszczeniami:

    - dane będą przechowywane do upływu okresu przedawnienia roszczeń wynikający z obowiązujących przepisów prawa, nie dłużej niż 6 lat;

    - podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

    Państwa dane nie będą udostępniane przez Administratora podmiotom trzecim, z wyłączeniem podmiotów upoważnionych przez prawo.

    Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem). Udzieloną zgodę mogą Państwo cofnąć w dowolnym momencie poprzez wysłanie oświadczenia do Administratora w formie pisemnej lub elektronicznej.

    W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych .

    Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.