Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Security Manager – obiekt premium

HR for Business Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości usług z zakresu ochrony z bezpośrednią odpowiedzialnością za codzienne operacyjne działanie zespołu,

  • sprawdzenie poprawności działania systemów bezpieczeństwa i odpowiedzialność za zgłaszanie usterek,

  • aktywny udział w spotkaniach z Klientem,

  • zarządzanie, nadzorowanie, szkolenie i organizowanie pracy podległych pracowników, comiesięczne przygotowywanie rozliczeń godzinowych,

  • prowadzenie lokalnej rekrutacji,

  • proponowanie zmian kontraktowych, które pomogą w codziennych działaniach ochrony, pomoc w przygotowywaniu procedur i procesów,

  • przygotowywanie i prezentacja szkoleń z zakresu ochrony,

  • okazjonalna pomoc zespołom w innych lokacjach w Polsce.

Nasze wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny,

  • doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

  • samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność delegowania zadań i wyznaczanie priorytetów,

  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w godzinach 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku,

  • darmowe wyżywienie w ramach służby,

  • możliwość skorzystania z oferty Multisport,

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego Luxmed,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w strukturach międzynarodowej firmy,

  • poziom zarobków od 5000 zł netto.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510-011-347 lub prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.