Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Security Officer - Databases

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem ING Services Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do zespołu specjalistów IT na stanowisko:

SECURITY OFFICER - DATABASES
Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania na stanowisku:

  • Udział w projektowaniu nowych i rozwoju istniejących środowisk IT
  • Analiza, opiniowanie i ciągłe udoskonalanie konfiguracji środowisk opartych o systemy bazodanowe MS/SQL, Oracle, Sybase, DB2 i inne
  • Czynny udział w procesie budowy i automatyzacji systemów wykrywania incydentów bezpieczeństwa
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami w obszarze wdrażania rozwiązań IT
  • Ścisła współpraca z zespołami PT celem opracowania skutecznych mechanizmów zabezpieczeń (zgodnie z koncepcją purple team)
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa IT dla administratorów oraz zespołów świadczących serwisy z dziedziny bezpieczeństwa IT
  • Prowadzenie kompleksowych technicznych analiz ryzyka oraz kontroli istniejących mechanizmów zabezpieczeń
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych przez firmę na rzecz jej klientów
  • Analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa IT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Zaawansowana wiedza z zakresu przynajmniej dwóch z podanych baz danych: MS/SQL, Oracle, Sybase, DB2, MariaDB/MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, perl i inne) oraz powłoki Powershell
  • Język angielski na poziomie dobrym (B2)
  • Proaktywność w działaniu

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zagadnieniach związanych z optymalizacją baz danych i hurtowni danych
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Znajomość języków programowania: Java, ASP.NET, PHP
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi klasy Linux/Unix oraz Windows 2008/2012
  • Znajomość technologii Active Directory, OpenLDAP, Red Hat IdM (IPA)
  • Certyfikaty Red Hat, SuSE, CompTIA, LPI i pokrewne
  • Znajomość jednej z poniższych technologii: IBM WebSphere MQ, Tibco,  IBM Tivoli Access Manager, Oracle Application Server
  • Znajomość metodologii COBIT, ITIL.
  • Certyfikaty poświadczające umiejętności branżowe

 Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym ISP/DSBIT/DCS/AD/221
w temacie e-maila) za pomocą poniższego przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o. „

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się