Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. bezpieczeństwa informacji

Agora S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i klasyfikacja informacji oraz metod ich ochrony,

  • udział w pracach dotyczących zasad nadawania i kontroli dostępów do systemów informatycznych,

  • opracowywanie polityk i procedur w zakresie zarządzania informacją,

  • opracowanie i wykonywanie planu kontroli dostępu do informacji i realizacja cyklicznych przeglądów,

  • identyfikowanie kluczowych ryzyk oraz planowanie odpowiednich działań zakresie stosowania zabezpieczeń organizacyjnych, fizycznych czy informatycznych, których celem jest minimalizacja ryzyka dla prywatności,

  • prowadzenie szkoleń i przygotowywanie materiałów informacyjnych z zakresu bezpieczeństwa informacji,

  • prowadzenie audytów i sprawdzeń oraz opracowywanie rekomendacji,

  • wsparcie zespołu RODO w realizowanych zadaniach związanych z m.in. przygotowaniem i aktualizacją dokumentacji, obsługą wniosków i obsługą naruszeń, współpracą z dostawcami, oceną ryzyka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Prawo, Administracja, Cyberbezpieczeństwo, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz pokrewne),

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,

  • znajomość zagadnień z dziedziny ochrony danych osobowych, informacji niejawnych, prawa telekomunikacyjnego, e-Privacy, standardów i regulacji prawnych w zakresie bezpieczeństwa, norm z rodziny ISO/IEC 27000,

  • wiedza w zakresie identyfikacji i klasyfikacji informacji oraz metod ich ochrony,

  • umiejętność identyfikowania kluczowych ryzyk oraz planowanie odpowiednich działań zakresie stosowania zabezpieczeń organizacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego reagowania i rozwiązywania bieżących problemów,

  • sumienność, odpowiedzialność i dokładność przy realizacji zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

  • pracę w modelu hybrydowym - w większości zdalnie z biurem w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,

  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie,

  • linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport,

  • zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,

  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Agora S.A.

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Od ponad 30 lat tworzymy jakościowe treści, oferujemy ciekawą rozrywkę oraz szeroki wybór usług reklamowych. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, Radio TOK FM, AMS, kina Helios to tylko niektóre z naszych marek.

Przewiń do profilu firmy