Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Security Operations Centre (SOC) - Team Leader

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie.
    Dla 33 milionów klientów w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.
    Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.
    Dołącz do naszego zespołu!

    Aktualnie do Zespołu Cyberbezpieczeństwa poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    top

    Twoje obowiązki:

    • Koordynowanie pracy zespołu analityków
    • Raportowanie kluczowych wskaźników do Globalnego CISO
    • Monitorowanie zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym
    • Kategoryzowanie incydentów bezpieczeństwa i nadawanie im priorytetów
    • Znajdowanie zależności pomiędzy zdarzeniami
    • Zbieranie kluczowych informacji i opisywanie ich na potrzeby reagowania na 2 linii wsparcia
    • Współpracę z 2 linią SOC
    • Utrzymywanie dokumentacji technicznej i dzienników operacyjnych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w trybie zmianowym 24x7
    • Certyfikat Certified Ethical Hacker
    • Dopłatę do pracy nocnej
    • Szeroki pakiet benefitów (każdy znajdzie coś dla siebie) – szkolenia, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport czy bilety do kina
    • Dobry dojazd do pracy (blisko linii metra)
    • Ubezpieczenie grupowe z funduszem kapitałowym
    • Dodatkowe zniżki na ubezpieczenie samochodu czy mieszkania
    • Środowisko pracy wspierające różnorodność

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w roli operacyjnej z zakresu bezpieczeństwa informacji w międzynarodowym środowisku
    • Certyfikatu minimum CompTIA Security (lub pokrewnego)
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość SANS GCIH oraz doświadczenie w pracy w metodyce ITIL Foundation
    • Konsekwencji w działaniu, precyzji oraz punktualności
    • Otwartości na różnorodność
    top

    Chcesz zobaczyć jak wygląda proces rekrutacji w Avivie - sprawdź:

    Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od naszych aplikantów nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

    Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

    „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

    Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html