Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretariat/Asystentka Zarządu

MASTERCHEM LOGOPLASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

MASTERCHEM LOGOPLASTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Solidarności 86d

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za działanie sekretariatu Firmy

  • profesjonalne logistyczne i administracyjne wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach

  • realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez Zarząd

  • organizacja i obsługa spotkań

  • pomoc i organizacja podróży służbowych

  • koordynowanie zamówieniami towarów i usług niezbędnych do prawidłowej i płynnej pracy biura

  • współpraca z działem administracyjno-kadrowym

  • obieg dokumentów w firmie (archiwizacja, przechowywanie)

  • zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z pozostałymi działami w firmie (przekazywanie informacji od klientów, dostawców, instytucji)

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • obsługa urządzań biurowych – telefon, kopiarka, skan

  • prowadzenie systemu DMS/CRM według procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego, mile widziana j. niemieckiego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych

  • komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

  • kreatywność, dynamizm, zorganizowanie i umiejętność pracy pod presją

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat

  • pracę na samodzielnym stanowisku – przyuczenie i wsparcie

  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa

  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu,

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki

i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Przewiń do profilu firmy