Sekretarka / Asystent do spraw gospodarczych i administracji

METALOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓWO firmie

  • Olsztyńska 14
    Barczewo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

METALOWA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW

Olsztyńska 14

Barczewo

Metalowa Spółdzielnia Inwalidów w Barczewie, Olsztyńska 14

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Produkujemy wyroby metalowe sprzedawane w Polsce i za granicą

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie (faktury, dokumenty przewozowe, pisma do klientów oraz dostawców),
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • tworzenie pism,
  • przygotowywanie danych, raportów i informacji,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz firmowej poczty elektronicznej,
  • dbałość o sprawne funkcjonowanie i zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i bhp,
  • stały kontakt z działami w zakresie przygotowywania i dostarczania pełnej dokumentacji,
  • administracja obiektów zgodnie z prowadzoną działalnością,
  • organizowanie spotkań i prowadzenie kalendarza,
  • archiwizacja dokumentów,
  • dbanie o salę konferencyjną, kuchnię pracowniczą,
  • codzienną wysyłkę korespondencji pocztowej (osobiście w placówce Poczty Polskiej),
  • nadzór nad pracą portierów oraz pracowników gospodarczych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, zarządzanie, administracja) - mile widziane wykształcenie wyższe,
  • orzeczenie o niepełnosprawności,
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz środowiska Windows,
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych,
  • zaangażowania i silnej motywacji do rozwoju,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • nienagannej kultury osobistej, umiejętności zachowania dyskrecji i taktu,
  • energii, otwartości, komunikatywności, asertywności,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • profesjonalnego podejścia do pracy,
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • mile widziana znajomość języków obcych (angielski/niemiecki).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • umowa o pracę na pełny etat,
  • nagrody jubileuszowe, oraz inne benefity,
  • opieka medyczna w pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Kontakt:

tel. 600 229 717

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy