Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystent/ka Administracyjny/a z językiem angielskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

INTEC Projekt Sp. z o.o.

Firma INTEC Projekt Sp. z o.o. jest biurem projektowym w branży instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Sekretarki/Asystenta/ki Administracyjnego/ej z jęz. angielskiem do oddziału firmy w Warszawie (Żoliborz):

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • prace administracyjne: obsługa korespondencji, połączeń telefonicznych,  organizacja spotkań, podróży służbowych, wsparcie w organizacji wydarzeń firmy itp.,
  • ogólna organizacja biura: zaopatrzenie, kontakt z firmami współpracującymi, świadczącymi usługi dla biura,
  • wsparcie Zarządu oraz pracowników innych dzialów w prowadzonych projektach,
  • przygotowywanie pism, wniosków, zleceń i innych dokumentów,
  • drobne tłumaczenia PL-ENG, ENG-PL.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki zatrudnienia, dostosowane do posiadanych kwalifikacji
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Benefit Systems, lekcje jęz. angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy wpisać " Sekretarka/Asystent/ka Administracyjny/a z jęz. angielskiem"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie z godnie z ustawą z dnia 29.08,1997 z późń. zmianami dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz przechowywania i wykorzystywania ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych."