Oferta pracy

Sekretarka - Asystent/ka Zarządu

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wielicka 250, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

Wielicka 250

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna sekretariatu,

  • prowadzenie rejestru korespondencji i faktur,

  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

  • przyjmowanie gości i obsługa organizacyjna spotkań,

  • organizacja podróży służbowych oraz okolicznościowych imprez firmowych,

  • tłumaczenia pisemne i ustne związane z działalnością Spółki,

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,

  • przygotowywanie (redakcja) dokumentów i korespondencji w ramach działalności Zarządu Spółki,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd w zakresie zadań sekretariatu.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2) - konieczność komunikacji bezpośredniej i telefonicznej oraz tłumaczeń,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,

  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, rzetelność,

  • doskonała organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych oraz wykonawstwa obiektów inżynierskich i robót kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym, europejskim koncernem budowlanym Swietelsky AG. Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy