Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Asystent/ka

TEXET

  • Krzemowa 1, Złotniki (pow. poznański)
    Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

TEXET

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sekretariatu i dbanie o wizerunek biura,

  • dbanie o terminarz spraw i obieg dokumentów,

  • prace asystenckie (przygotowywanie pism, zestawień, prezentacji, raportów itp.),

  • sporządzanie i rejestrowanie korespondencji,

  • prowadzenie i nadzór nad bieżącą dokumentacją firmy (umowy, dokumentacja prawna),

  • zamawianie artykułów biurowych i materiałów reklamowych,

  • wykonywanie innych prac na polecenie przełożonych.

Nasze wymagania

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),

  • wysoka kultura osobista i miła aparycja,

  • język angielski na poziomie co najmniej dobrym.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca).

To oferujemy

  • pracę w skandynawskiej firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji, działającej na rynku polskim i zagranicznym,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • możliwość rozwoju umiejętności i nabycia doświadczenia zawodowego.

TEXET

Texet Poland Sp. z o.o. – członek szwedzkiego koncernu NWG – działający na rynku polskim od 10 lat, poszukuje pracownika na stanowisko Sekretarka - Asystent/ka.

Firma Texet Poland Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją w Polsce oraz w Europie Wschodniej i Centralnej: odzieży promocyjnej i reklamowej, roboczej oraz akcesoriów wyposażenia domu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Osoby, których kandydatury uznane zostaną za interesujące, zaproszone zostaną na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się częściowo w języku angielskim.