Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka-Asystentka

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VICTORIA A. Sawosz i wspólnicy spółka jawna
    W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
    SEKRETARKI/ASYSTENTKI
    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:
    • Bieżąca obsługa administracyjna biura
    • Obsługa telefoniczna, faksowa oraz mailowa sekretariatu biura
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Zarządzanie salą konferencyjną
    • Obsługa spotkań firmowych
    • Przygotowywanie pism, maili oraz innych dokumentów na zlecenie bezpośredniego przełożonego
    • Współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) i urządzeń biurowych
    • Zdolności interpersonalne i organizacyjne
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Ambitną i pełną wyzwań pracę
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań
    • Komplet narzędzi pracy oraz wsparcie techniczne i administracyjne

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając przycisk:

    Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust nr 133 poz. 883.”

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.