Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka – Asystentka

REKORD SI Sp. z o.o.O firmie

REKORD SI Sp. z o.o.

Jana Kasprowicza 5

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa jednego z sekretariatów firmy

  • Kontakt z gośćmi przedsiębiorstwa podczas organizowanych konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych

  • Obsługa systemów w obszarze zarządzania dokumentami (korespondencja przychodząca i wychodząca, obsługa dokumentów handlowych)

  • Bieżące wsparcie działań zarządu, kierownictwa oraz pracowników firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność, dokładność, wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point, Outlook) oraz urządzeń biurowych

  • mile widziani absolwenci lub osoby na ostatnich latach studiów kierunku zarządzanie, administracja, lub innych pokrewnych

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy informatycznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Współpracę z młodym i prężnym zespołem

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Dzień zapoznawczy w zespole

5

Rozmowa z Prezesem Zarządu

6

Dołączenie do zespołu

Działamy na rynku IT od 1989 roku oferując kompleksową informatyzację przedsiębiorstw i urzędów. Nasze produkty RATUSZ i Rekord.ERP zostały wdrożone w ponad 300 jednostkach administracji publicznej i 200 przedsiębiorstwach z terenu całego kraju.

Jesteśmy laureatami takich nagród jak Przedsiębiorstwo Fair-Play, Lider Polskiego Biznesu, Firma Dobrze Widziana. Przyznane wyróżnienia potwierdzają nasze wartości: jakość produktów, etykę w biznesie, społeczną odpowiedzialność za pracowników i otoczenie.

Przewiń do profilu firmy