Oferta pracy

Sekretarka - Asystentka Biura

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Kraków

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji. Celem jest pozyskanie gruntów o potencjalne 50 tys. m2 PUM i możliwości realizacji 1000 mieszkań.

Obecnie prowadzimy sprzedaż trzech inwestycji mieszkaniowych:

  • Stawowej Residence Etap IV. Planowana jest jeszcze realizacja etapu V i VI;
  • Green Park Villi Etap I. Rozpoczęta została sprzedaż etapu II; Planowane są etapy III i IV,
  • Citi Yes - najnowszego i największego projektu.

Planujemy również inwestycję mieszkaniową w dzielnicy – Ruczaj oraz nowy budynek biurowy.

Poszukujemy osoby, która dołączy do Naszego Zespołu na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa oraz prowadzenie recepcji biura,
  • przyjmowanie i zarządzanie korespondencją firmową oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • przyjmowanie gości firmy oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów w firmie,
  • przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji,
  • organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • koordynacja i obsługa spotkań,
  • inne bieżące zadania sekretariatu zlecane przez przełożonego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj. sekretarki, asystentki, kierowniczki biura lub podobnej funkcji,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej, firmie budowlanej lub podobnej,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych (znajomość programów pakietu MS Office),
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dokładność i terminowość,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • interesującą pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy