Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Asystentka biura

Przedsiębiorstwo Handlowe "ARTPOL" - Artur POPŁAWSKI

Warszawska 177

Wólka Klwatecka

Radom

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac sekretariatu i jego kompleksowa obsługa

  • tłumaczenie tekstów – wiadomości e-mail od klientów

  • odbieranie telefonów i przełączanie rozmów do odpowiednich działów

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami w firmie

  • organizacja i obsługa spotkań

  • prowadzenie drobnej administracji kadrowej

  • odbiór i wysyłka poczty

  • archiwizacja dokumentacji

  • zaopatrzenie biura oraz nadzór nad estetyką sekretariatu

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet Office i Excel) i urządzeń biurowych: centrala telefoniczna, kserokopiarka, drukarka laserowa

  • umiejętność selekcjonowania informacji i określania priorytetów

  • dobra organizacja pracy i inicjatywa w działaniu

  • dyspozycyjność, komunikatywność, dbałość o własny wygląd i powierzone mienie

  • mile widzialne prawo jazdy kat. B

  • miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy ul. Warszawska 177/179, 26-617 Radom

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne zawsze na czas

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobrą zabawę na spotkaniach i wyjazdach firmowych

  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenie przygotowujące do pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • przyjazną oraz partnerską atmosferę w pracy

  • miejsce parkingowe

O nas

Przedsiębiorstwo Handlowe ”ARTPOL” – Artur Popławski z siedzibą w Radomiu przy ul. Warszawskiej 177/179 to firma działająca od 1992 roku w ścisłej czołówce polskiego rynku importerów narzędzi ręcznych. Specjalizuje się w sprzedaży narzędzi eksploatacyjnych do elektronarzędzi takich jak piły tarczowe do drewna, tarcze diamentowe, wiertła do metalu, wiertła do betonu, otwornice diamentowe, szczotki obrotowe, narzędzia do wyposażania warsztatów jak również zaopatrzenia przemysłu.

Od 30 lat nieprzerwanie się rozwija, stale poszerzając asortyment oferowanych narzędzi oraz ich jakość, jak również wprowadzając nowe rozwiązania techniczne.