Oferta pracy

Sekretarka - Asystentka biura

EHRLE Sp. z o.o.O firmie

EHRLE Sp. z o.o.

Warzymice 45

Szczecin

poszukuje osób na stanowisko:
Sekretarka - Asystentka biuraNumer ref.: Nr ref. 01/10/2020

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doskonała znajomość pakietu MS Office
    (w szczególności Word, Excel)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (recepcja/telefoniczne biuro obsługi klienta i podobne stanowiska administracyjne)
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa połączeń wychodzących i przychodzących
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy przy kontakcie z Klientem
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • wsparcie administracyjno-biurowe innych działów firmy
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • koordynacja i obsługa spotkań biznesowych
  • dokonywanie zakupów na potrzeby Biura

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:30
  • pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą i koleżeńską atmosferę
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres:
72-005 Przecław
lub za pomocą Aplikuj

Prosimy o dopisek numeru referencyjnego.

Telefonicznie informacji nie udzielamy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy