Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Asystentka biura

EHRLE Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa połączeń wychodzących i przychodzących

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy przy kontakcie z Klientem

  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • wsparcie administracyjno-biurowe innych działów firmy

  • organizacja wyjazdów służbowych

  • koordynacja i obsługa spotkań biznesowych

  • dokonywanie zakupów na potrzeby Biura

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doskonała znajomość pakietu MS Office

  • (w szczególności Word, Excel)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (recepcja/telefoniczne biuro obsługi klienta i podobne stanowiska administracyjne)

  • dyspozycyjność, komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu

  • wysoka kultura osobista

  • miła aparycja

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:30

  • pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • miłą i koleżeńską atmosferę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj

  • Prosimy o dopisek numeru referencyjnego. Telefonicznie informacji nie udzielamy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.