Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystentka Biura Zarządu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BKT Elektronik Sp. z o.o. jest wiodącym na polskim rynku producentem i dostawcą szaf i obudów ICT, systemu okablowania strukturalnego, rozwiązań światłowodowych oraz innych produktów związanych z infrastrukturą ICT. Działamy na rzecz branż: telekomunikacyjnej, informatycznej oraz automatyki przemysłu. Współpracujemy z sukcesem od 20 lat z najbardziej wymagającymi klientami z obszaru B2B zarówno w Polsce jak i w całej Unii Europejskiej. W związku z rozwojem firmy do naszej centrali w Bydgoszczy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Nr ref 010/06/AS

    Opis stanowiska:

    • Obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu
    • Organizacja krajowych i zagranicznych podróży służbowych
    • Koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • Przygotowywanie i obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Współpraca z działem księgowości i kadr w zakresie prowadzenia dokumentacji firmowej
    • Przyjmowanie gości firmy, w tym zagranicznych
    • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych
    • Załatwianie spraw urzędowych
    • Nadzór na dokumentacją archiwalną
    • Nadzorowanie floty samochodów
    • Sporządzanie zestawień, raportów, protokołów dla potrzeb wewnętrznych firmy,

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomości pakietu biurowego MS Office (Word, Excel i Outlook)
    • Umiejętności uczenia się, wyciągania wniosków i logicznego myślenia
    • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
    • Skrupulatność, wielozadaniowość oraz dokładność w pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilność zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.