Oferta pracy

Sekretarka - Asystentka biurowa

3D PRO Sp. z o.o.O firmie

3D PRO Sp. z o.o.

Częstochowska 37

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie pracy sekretariatu

  • wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno – organizacyjnych

  • przygotowywanie oraz kontrola właściwego obiegu dokumentów księgowych (stała współpraca z biurem rachunkowym),

  • obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej Spółki

  • przygotowywanie i redagowanie dokumentów i pism

  • zamawianie i gospodarka materiałami biurowymi

  • współpraca z dostawcami, instytucjami i urzędami

  • wsparcie w zakresie działań związanych z codziennym funkcjonowaniem spółki

Nasze wymagania

  • miejsce zamieszkania: Łódź lub najbliższe okolice,

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),

  • umiejętność podejmowania wyzwań związanych z podnoszeniem kwalifikacji,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office); znajomość podstaw księgowości i obsługi programów do fakturowania będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację mailową oraz telefoniczną

  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dbałość o szczegóły,

  • umiejętność współpracy w zespole oraz organizacji pracy własnej,

  • przestrzeganie etyki zawodowej oraz wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat + warunki wynagrodzenia, uzależnione od poziomu kompetencji oraz osiąganych wyników,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ubezpieczenie grupowe

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy