Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sekretarka - Asystentka

MAGA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu

  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji

  • Koordynacja i zarządzanie korespondencją firmową oraz dbanie o prawidłowy jej obieg

  • Wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach

  • Przyjmowanie gości firmy oraz kierowanie do odpowiednich osób/działów w firmie

  • Organizacja podróży służbowych oraz prowadzenie kalendarza spotkań

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – konieczność komunikacji bezpośredniej i telefonicznej oraz tłumaczeń - kryterium obowiązkowe

  • Dobra obsługa komputera pakiet MS Office i urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość udziału w szkoleniach

  • Szansa zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Forma kontaktu

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj na dole ogłoszenia.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz przesłanych dokumentów nie zwracamy.