Oferta pracy

Sekretarka / asystentka

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aleksandra Puszkina 62/64

Łódź

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Obecnie do Centrali naszej Firmy poszukujemy osób,
zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPIS STANOWISKA

  • koordynacja przepływu informacji
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty
  • rejestr dokumentów księgowych i wezwań
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • sprawna obsługa urządzeń biurowych (ksero, skaner, fax)
  • przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości firmy
  • współpraca z firmami kurierskimi
  • zaopatrzenie biura w środki czystości, artykuły biurowe oraz spożywcze
  • inne prace administracyjno-biurowe

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna znajomość programów: MS Office, Outlook
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista, dobra prezencja, pozytywne nastawienie do otoczenia
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • wielozadaniowość, sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy