Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sekretarka - Asystentka prawnika

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sołtysiński Kawecki & Szlęzak - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp. k.

    Do naszego biura Kancelarii w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    umowa o pracę na zastępstwo

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie zleceń wynikających z bieżących potrzeb firmy i klientów
    • bieżąca obsługa sekretariatu
    • przyjmowanie interesantów i rozmów telefonicznych
    • prowadzenie terminarzy i obsługa spotkań z klientami
    • ewidencjonowanie korespondencji
    • formatowanie dokumentów
    • tłumaczenia pisemne z i na język obcy
    • porządkowanie oraz przechowywanie akt i dokumentacji
    • przygotowywanie wyjazdów służbowych

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • biegłego pisania na komputerze metodą bezwzrokową
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
    • dyspozycyjności
    • dużej kultury osobistej

    Oferujemy:

    • atrakcyjną pracę w stabilnej firmie
    • korzystne warunki finansowe
    • dobre warunki pracy
    • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sołtysiński Kawecki & Szlęzak w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.