Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Sekretarka - Asystentka Prezesa

BOIG Property Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, zakup artykułów, kontakt z dostawcami usług

  • Bieżąca obsługa sekretariatu biura, udzielanie informacji telefonicznych i mailowych

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Nadzór nad przesyłkami kurierskimi

  • Zapewnienie płynnego obiegu informacji w biurze oraz między oddziałami

  • Organizacja spotkań i podróży służbowych Prezesa

  • Wsparcie Prezesa w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook) oraz obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dokładność, skrupulatność

  • Samodzielność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę w renomowanej, stabilnie ugruntowanej na rynku polskim firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon służbowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy