Oferta pracy

Sekretarka / Asystentka

"ELKREM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Droga Starotoruńska 5

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja pracy recepcji i jej bieżąca obsługa

  • obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty firmowej

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów

  • organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych

  • dbanie o wygląd strefy recepcyjnej

  • inne bieżące sprawy administracyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • biegłości w obsłudze komputera, urządzeń biurowych i aplikacji pakietu Office

  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności i zdolności organizacyjnych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od oceny rzetelności i poprawności wykonywanej pracy

  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne